שולחנות אוכל מרובעים נפתחים

  מחפשים רהיטים מעוצבים לבית או למשרד?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

  סניף ראשון לציון טל': 0723923588 | סניף נתניה טל': 0559704262

  שולחנות אוכל מרובעים נפתחים

  בכל בית יש שולחנות אוכל ואף כמה מהם, זהו פריט הריהוט הכי שמיש בכל בית וזה יכול להיות שולחנות אוכל מרובעים נפתחים, שולחנות קפה או כל שולחן אחר המשמש אותנו פונקציונאלית.

  הדגם של השולחנות המרובעים קיים מאז ומעולם בכל סגנונות העיצוב החל מהסגנון הקלאסי של הריהוט הפומפוזי עם הפיתוחים וכלה בריהוט המודרני שהשתלט היום על רוב הבתים בארץ, שכן זהו העיצוב הכי טרנדי היום.

  יציאתו מהבית של שולחן האוכל הקלאסי עם רגלי האריות והפיתוחים, נעשה בהדרגה כיוון שבשנים הראשונות של המדינה, לא היו הרבה בתי חרושת שהציעו ריהוט ואפשר היה לספור אותן על יד אחת.

  משכך, אנשים השתמשו בשולחנות האוכל שהביאו אתם מחו”ל או ביבוא אישי או כאלה שהגיעו יחד אתם בעליות השונות ואז אפשר היה לראות את הסגנון הקלאסי שהתאפיין בשולחנות מעץ מלא, עם שוליים מרובעים או מעוגלים בעיצובים שונים לפי כל מדינה בה יוצרו.

  מאז נכנסו לבתים בישראל הרבה מאוד סוגים של שולחנות אוכל ולא רק מרובעים, אבל הדגם הזה הפך לדגם מבוקש וקלאסי.

  סוגי שולחנות אוכל מרובעים נפתחים

  באחת ממותגי הריהוט הכי מובילים היום בארץ, אשר מחזיקה בשתי חנויות בראשון לציון ונתניה, ניתן למצוא שולחנות אוכל מרובעים נפתחים ניתן למצוא כמה דגמים של שולחנות המשקפים את המגמה המובילה בעולם שולחנות האוכל.

  מגמה זו היא התאמה מוחלטת למידות פינת האוכל ולסגנון של כל בית, אין שום פשרה לא בנושא של הדגם בנושא של המידות.

  שולחן דגם “איטליה” לו מראה קלאסי עם טאץ’ של שנות החמישים, ניתן להזמין ממנו בכל מידה והוא נפתח למידות 80/120 ס”מ, וכן אפשרי לבחור את סוג העץ לייצור השולחן מבין עצים כמו אגוז אמריקאי, עץ אלון טבעי בכל גוון וכן בציפוי פורניר.

  פלטת העץ טבעית וחושפת את “העיניים” של העץ והיא נחה על רגליים מעודנות, כמו שראינו הרבה בשולחנות האוכל בשנות החמישים.

  זהו שולחן שיש לו קלאסיקה ופשטות משלו והוא מזכיר את אופנת שולחנות הוינטאג’ שכוחם היה באיכות העץ, בייצור וכן בהשקעה בפרטים הקטנים ובגימור מושלם.

  איטליאנו – שולחן עם זכוכית מחוסמת באפור או לבן?

  שולחן נוסף המצטרף לדגמי שולחנות אוכל מרובעים נפתחים, הוא שולחן אוכל במידות של 90X160 ס”מ, כאשר אפשר לפתוח אותו לעוד 80 ס”מ והוא אידיאלי לדירות או בתים שהולכים על עיצוב מודרני ויוקרתי.

  זהו שולחן ששמו מעיד על סגנון העיצוב שלו, איטלקי כמו שאיטלקי צריך להיות, גם בדגם, באלגנטיות ביוקרה וגימור והוא משווק בשני צבעים אפור או לבן.

  לאיטליאנו  פלטת זכוכית מחוסמת בעובי 10 ס”מ המונחת על רגלי מתכת באפור בהיר, המעוצבות בהטיה בלתי סטנדרטית.

  אם מדובר על חומר הגלם, אזי מדובר על החומר ברמה הכי גבוהה הקיימת, לצדם גם גימור מעולה בקווים בהירים ונקיים.

  עוד שולחן נפתח הוא “אפיניטי” שניתן לרוכשו בצבעים אפור או שחור.

  העץ המלא חוזר ובגדול

  שולחנות אוכל מרובעים נפתחים מיוצרים היום מעץ מלא וזוהי מגמה רווחת מאוד שכן שולחן עליו אוכלים בדרך כלל נחשף גם לנוזלים או לאוכל שנשפך עליו לעתים, ואם הוא לא יהיה מעץ מלא הוא יספוג את הלחות, יתחיל להרקיב, ייסדק ואף עלול להתפורר.

  לכן אם אתם רוצים לרכוש שולחנות אוכל מרובעים נפתחים, לכו על שולחנות המוגנים מפני רטיבות או לחות או מעץ מלא.

  יש הבדל בין סוגי עץ המתאימים לדק למשל או לייצור רהיטים ואף הבדלים בין סוגי עץ לייצור רהיטים שמיועדים לחוץ הבית או לפנים.

  יש כמה סוגים של עיבוד לעצים כאשר העץ המלא נחשב להכי חזק ויקר, כאשר מדובר בפלטת סנדביץ’ היא חייבת להיות עשויה לפחות מ-9 שכבות עץ המודבקות זו על גבי זו ושמה הנוסף הוא לביד.

  תערובת MDF למשל היא הסיבית הידועה העשויה משאריות של נסורת לאחר תהליך של ייבוש ודחיסה ולאחר מן הדבקה. חומר זה אינו עמיד בפני לחות או רטיבות.

  גם שבבית היא חומר ממנה מייצרים רהיטים וגם היא כמו הסיבית איננה עמידה בפני רטיבות.

  בדרך כלל במטבחים נעשה שימוש חיצוני בדלתות בעץ מלא, שכן עקב המחיר היקר אי אפשר לייצר את כל המטבח מעץ מלא.

  כל בית והמרובע שלו

  אם תיכנסו היום לבתים פרטיים וגם לדירות בישראל, תיווכחו כי הישראלים מקפידים מאוד לעצב את הבית שלהם, ורבים אף שוכרים את שירותיהם של מעצבי פנים לצורך כך.

  אחידות הסגנון, שימוש בחומרי גלם שמתחברים בהרמוניה ויוצרים אווירה מסוימת, כולל בחירת פריטי ריהוט כמו שולחנות אוכל מרובעים נפתחים או אחרים, אמורים בסופו של דבר להוות את מכלול הבית, את העיצוב הסופי בשילוב של ריהוט נוסף, אבזור, פריטי דקורציה ועוד.

  היום המגמה היא להשתמש בריהוט פונקציונאלי שיש לו גם עיצוב מסוים ושהוא מתחבר לצבעים, חומרי הגלם ולאווירה הכללית של הבית.

  5/5 - (1 vote)