איך להוביל רהיטים בבטחה בדירות ללא מעלית

  מחפשים רהיטים מעוצבים לבית או למשרד?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

  סניף ראשון לציון טל': 0723923588 | סניף נתניה טל': 0559704262

  בהמון ערים בארץ ישנם בניינים ישנים של שלוש עד חמש קומות ללא מעלית. בזמן המגורים במקום, אנשים בדרך כלל מסתדרים ומוצאים פתרונות עם הובלת קניות וכדומה, אך במעבר דירה, זה עשוי להיות מאתגר. במאמר הבא נסביר איך ניתן להוביל בבטחה רהיטים בדירות ללא מעלית.

  למה הובלת רהיטים ללא מעלית זה אירוע מאתגר?

  המעלית היא אחד הדברים הטובים ביותר שהתרחשו עבור תחום ההובלות ועבור הובלת רהיטים, כי מפתח הדירה ועד למעלית יש דרך יחסית קצרה והסיכוי לפגיעה ברהיט הוא נמוך, מאשר הורדה שלו במדרגות.

  צוותים של חברות הובלה והרכבת רהיטים תמיד יבחנו האם ישנה מעלית ובמידה ואין, הם יצטרכו לעצור לחשיבה על כל רהיט ורהיט, איך יהיה הכי נכון להוריד אותו מבלי שהוא חלילה ייפול בדרך או יקבל פגיעות מהקירות והפינות הצרות שבדרך.

  אין ספק שיש כאן סיכון שהרהיט לא יישאר שלם כמו שהוא יצא מתוך הדירה והמובילים לוקחים זאת בחשבון, אך עושים כל מה שאפשר כדי שזה לא יקרה. פעמים רבות הם יציעו דרכים מקצועיות לביצוע ההובלה עם כמה שפחות נזקים.

  מהן הדרכים הטובות ביותר להובלה כזו מבלי לפגוע בריהוט?

  בדירות ללא מעלית, ההובלה היא מסורבלת וקשה יותר, אך חברת מובילים בהובלות שהינה בעלת ניסיון של שנים ומקצועיות, יודעת להציע מספר פתרונות יעילים כדי לשמור על הציוד שלכם והרהיטים בצורה טובה.

  1. צוות הובלה גדול יותר – במקרים שבהם אין ברירה וחייבים להוביל את הציוד דרך המדרגות, יגיע אליכם בדרך כלל מוביל כל סוגי הרהיטים יחד עם צוות שיסייע בהורדה אל המשאית.
   בהורדה כזו, הצוות ייקח משנה זהירות, ידאג לעטוף היטב את חלקי הרהיטים בניילון פצפצים עבה במיוחד וההורדה תתבצע לאחר חשיבה על כל המסלול עד למשאית.
  2. הובלה עם מנוף – דרך נוספת שנחשבת כיום למקובלת יותר היא הובלה בעזרת מנוף. מדובר בשירות שמזמינים בנפרד וצוות ההובלה מסייע בהעלאת הציוד מהבית אל המנוף.
   שירות של מנוף הוא מצוין כאשר יש חלון גדול או מרפסת שדרכם יהיה ניתן להעביר את הציוד וכאשר יש מקום להעמיד את המנוף בסמוך לבניין.
  3. מה שניתן לפירוק מפרקים – דרך נוספת שיכולה מאוד לסייע היא פירוק של חלק מהריהוט. כך למשל, יהיה הרבה יותר קל להעביר אל המשאית שידה או ארון שפורקו מראש.

  האם הובלה ללא מעלית היא יקרה יותר?

  הובלה ללא מעלית עשויה להיות מעט יותר יקרה, בעיקר בשל כמות הצוות שיש להפעיל או הזמנת המנוף. אך אם תפנו לחברות הובלה בפריסה ארצית שיש להם הרבה הובלות בו זמנית, תוכלו, ככל הנראה, לקבל מחירים טובים יותר.

  כמו כן, בחברות כאלו, בדרך כלל יש שירותים נוספים כמו אריזת החפצים או שירות הובלה והרכבת ריהוט שהוא לא פחות חשוב והוא חלק בלתי נפרד משמירה עליו בעת ההובלה.

  צריכים הובלה קטנה מהיום להיום? הזמינו את חברת מובילים בהובלות.

  קרדיט תמונה pexels

  דרג