עיצוב הבית בסגנון מודרני

  מחפשים רהיטים מעוצבים לבית או למשרד?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

  סניף ראשון לציון טל': 0723923588 | סניף נתניה טל': 0559704262

  עץ הוא ללא ספק חומר הגלם השכיח ביותר והפופולארי ביותר בעולם הרהיטים ולא לחינם. העץ מציע לנו את השילוב האולטימטיבי של כל הערכים שאותם אנו מעוניינים להשיג בפריטי הריהוט שלנו. העץ מספק לנו חום ואינטימיות, הוא מספק לנו חוזק מבני, גמישות מלאה בתצורות, במרקמים ובגוונים, עלות סבירה ביחס לערך, מגע נעים, שמירה על טמפרטורה ניטרלית וכן הלאה.

  הפיכתו של העץ לחומר הגלם המרכזי לייצור רהיטים היא לא המצאה חדשה. למעשה מדובר בתהליך טבעי שהחל כבר לפני אלפי שנים, אז חיו בני האדם בטבע והשתמשו בעצים המקיפים אותם בכדי לייצר כמעט כל פריט וחפץ ששירת ושימש אותם, ובכלל זה גם פריטי ריהוט. מאז זה הלך והשתכלל, הפך לתעשייה וכיום אנחנו יודעים לייצר כל פריט ריהוט, בכל תצורה ובכל עיצוב מכל סוג של עץ ואפילו ממגוון סוגים של עצים מעובדים ושיירי עץ.

  תיקון רהיטים

  אחד היתרונות הנוספים של העץ הוא שניתן לתקן אותו בקלות רבה יחסית. כמעט ולא קיימת תקלה, פגיעה או בעיה בריהוט עץ, שלא ניתן לתקן אותה באמצעות הכלים המקצועיים והידיים המקצועיות הנכונות. ועדיין, רבים מאיתנו מעדיפים לזרוק פריטי ריהוט ולקנות חדשים גם אם קל למדי לתקן את הרהיטים הישנים שלנו.

  אנחנו כמובן לא שופטים אף אחד ולא נותנים ציונים לאף צורת התנהגות שמישהו בוחר להתנהג בה, רק נוכל לומר שישנם רהיטים רבים שניתן בהחלט לתקן ובאותה הזדמנות לשנות להם את כל העיצוב בכדי ליצור לוק חדש לחלוטין, וישנם אכן רהיטים שעשויים מחומרים כמו עץ לבוד או סנדוויץ’ שהיכולת לתקן אותם היא מוגבלת למדי, ובמקרים אלה אכן עדיף לקנות פריטים חדשים. יחד עם זאת, בהחלט כדאי תמיד לשמור בתודעה את האופציה לתקן את הרהיטים, במיוחד רהיטי העץ המלא שנקשרנו אליהם לאורך השנים.

  שטיחים כחלק מהריהוט הביתי

  מרכיב חשוב ומרכזי בריהוט ועיצוב הבית הוא השטיח. לשטיח ישנה השפעה עצומה על האסתטיקה, העיצוב והאווירה בבית ולתקופה מסוימת היה אף נהוג לרפד את כל רצפת הבית בשטיחים מקיר לקיר בכדי לייצר את האווירה המתאימה. במשרדים פרקטיקה זו עדיין נהוגה וגם היום ניתן למצוא לא מעט משרדים בהם ישנו שטיח מעוצב ודקורטיבי מקיר לקיר.

  השטיח הוא פריט בעל שטח פנים גדול ולכן משפיע מאוד על העיצוב, מספק השלמה או ניגודיות לעיצוב הרהיטים, תומך באווירה החמימה והאינטימית של רהיטי העץ ולכן נחשב למאוד אטרקטיבי ונכון עבור מרבית פרויקטי העיצוב לחללי פנים.

  תיקון השטיחים בבית

  בדיוק כמו רהיטים, גם שטיחים ניתן לתקן, ועל אף שישנם מקרים בהם תיקון שטיח נראה כמו תהליך מורכב שלא יוכל להשיג את המטרה הנדרשת, עם אנשי המקצוע המתאימים אפשר בהחלט לתקן כל תקלה וכל בעיה שנוצרה בשטיח. תיקון שטיח אפשרי כאשר השטיח נקרע, כאשר הסיבים מתחילים להיפרם, כאשר השטיח סובל מכתם או פגיעה בגוון וכמעט בכל בעיה אחרת ממנה סובל השטיח.

  יחד עם זאת, בדיוק כמו בתחום הריהוט, גם בתחום השטיחים לא כל שטיח ניתן לתיקון ולא בכל שטיח משתלם לבצע ולהשקיע בתיקון. תיקון שטיח מתאים במיוחד לשטיחים יקרים שעלותם גבוהה ולשטיחים שעשויים מלכתחילה ברמת איכות גבוהה. שטיחים שעשויים מחומרים סינטטיים בצפיפות נמוכה, בדרך כלל לא יהיה כדאי לתקן, הן בגלל הקושי לשחזר את החומרים הסינטטיים שמהם יוצר השטיח אך גם ובעיקר מכיוון שעלות התיקון יכולה בקלות לעבור את עלות השטיח עצמו, שמלכתחילה נקנה בעלות נמוכה בגלל רמת האיכות הנמוכה שלו.

  5/5 - (1 vote)