בחירת רהיטי למידה מתאימים לסטודנטים שבבית

  מחפשים רהיטים מעוצבים לבית או למשרד?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

  סניף ראשון לציון טל': 0723923588 | סניף נתניה טל': 0559704262

  רוצים לארגן לעצמכם סביבת למידה נוחה ויעילה בבית? רבים טועים ומזלזלים במשימה זו, ובמקום לקנות לעצמם כיסא מחשב ארגונומי נהדר, הם פשוט בוחרים באפשרות הזולה ביותר. הבעיה בגישה זו היא לא רק שמוצר באיכות ירודה צריך להחליף לעתים קרובות יותר, אלא ששולחן כתיבה לא מתאים לצרכים שלכם וכסאות גרועים עלולים לגרום למגוון בעיות בריאותיות ולפגוע ביעילות הלמידה שלכם.

  רוב הסטודנטים, בין אם הם בחרו בלימודי ניהול וכלכלה או בחוג לאיכות הסביבה, מבלים זמן רב בישיבה ליד השולחן ובעיקר מול מסך המחשב. לכן, חשוב שתשיגו לעצמכם ריהוט למידה איכותי, כלומר, שולחן כתיבה וכיסא מחשב מעולים, שישמשו אתכם בדרך הטובה ביותר כשתשבו בבית במשך שעות ארוכות כדי להשלים את העבודות האקדמיות שלכם.

  איך בוחרים את השולחן הנכון לפינת הלמידה בבית?

  הנה כמה טיפים לבחירת שולחן הכתיבה המתאים ספציפית לצרכים שלכם:

  • ודאו שיש מספיק מקום בחדר שלכם כדי ליצור בו פינה עם שולחן כתיבה וכיסא, שיאפשרו לכם ללמוד בנוחות. שימו לב שאתם לא רוצים שהשולחן יתפוס את כל השטח בחדר כך שלא יישאר בו מקום לכורסה שעליה אתם אוהבים להתרפק.
  • בחרו בשולחן שיהיה מספיק גדול עבור החפצים שאתם מתכננים להניח עליו. אחרי הכול אתם לא רוצים שהשולחן יהיה קטן מדי, במיוחד אם חשוב לכם שהשטח שלו יהיה מספיק גדול כדי להכיל את מסך המחשב, המקלדת, העכבר, הספרים, הקלסרים ועוד. ודאו גם שבשולחן יש מגירות. זה יבטיח לכם מקום אחסון קל ונוח לכול הפריטים הקטנים המשמשים אתכם במהלך הלימוד (שדכן, מחורר, עטים, טושים ועוד). במידת האפשר, כדאי לבחור בשולחן כתיבה עם ארונית, שמציעה מקום אחסון רב יותר ומבטיחה שהחדר יישאר מאורגן ומסודר.
  • בחרו בשולחן כתיבה שיציע מספיק מקום לכיסא המחשב שלכם. אתם לא רוצים שולחן כתיבה קטן מדי שבקושי יתאים לכיסא שלכם. אם זה יקרה, יהיה לכם מאוד לא נוח לשבת ליד השולחן וללמוד, כשאתם צריכים להתכונן לבחינה הקרובה.
  • כשאתם מחפשים שולחן כתיבה, אולי תרצו לבדוק גם את הטרנד החם האחרון בתחום, והכוונה היא לשולחן עמידה מתכוונן, ידנית או חשמלית. שולחן עמידה זה מאפשר עבודה לסירוגין בישיבה ובעמידה, מה שמסייע לשמירה על הבריאות ולמניעת כאבי גב המאפיינים את אלה שמבלים שעות ארוכות בישיבה ליד השולחן.
  • התחשבו ברהיטים שכבר קיימים בחדר שלכם. לדוגמה אם בארון הבגדים בחדר אין מקום לאחסון פריטים נוספים, אולי כדאי לשקול רהיטי אחסון, כמו שידה עם מספר מגירות עמוקות, ולהיפך, אולי תוכלו לפנות מגירות ומדפים בארון, כדי לאחסן בהם חלק מהדברים המשמשים אתכם ללמידה, ובכך להסיר את העומס מהשולחן.

  למה אתם זקוקים לכיסא מחשב מעולה?

  כסאות לא נוחים מזיקים לבריאות ופוגעים בפרודוקטיביות. המבחן האמיתי של מידת הנוחות שמציע לכם הכיסא נעוץ בשאלה אם אתם יכולים לשבת בו הרבה זמן או לא. יש כיסאות שנראים ממבט ראשון בסדר גמור, אבל אם העיצוב שלהם גרוע, תמיד תרגישו אי נוחות, בעיקר לאחר ישיבה ממושכת.

  הגוף שלנו פשוט לא מתוכנן לישיבה ממושכת בצורה לא טבעית. כאשר עמוד השדרה ממוקם במצב לא טבעי היציבה שלנו מתחילה להיפגע, ועלולה לגרום לבעיות בריאות ארוכות טווח. אם תבחרו בכסא מתוך מודעות לאימרה ש״מניעה עדיפה על ריפוי״, תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה כאב וכסף.

  אין ספק שכל פינת למידה ביתית זקוקה לכיסא מחשב שנועד מלכתחילה לספק לכם את מירב התמיכה והנוחות. כיוון שכיסאות ארגונומיים מעוצבים מתוך מחשבה על גוף האדם, הם מספקים בדיוק את התכונות האלה: תמיכה ונוחות!

  הכיסאות הטובים ביותר הם אלה המציעים מספר רב של התאמות, כך שתוכלו להגדיר את הכיסא באופן שיוכל לתמוך בצורת הגוף שלכם באופן המושלם ביותר. זה יאפשר לכם ליהנות מהיתרונות הבריאותיים והיעילים שנובעים מיציבה נכונה לאורך כל השעות שבהן תשבו ותלמדו.

  דרג