מראה כפרי אל מול מראה מודרני בעיצוב הבית

  מחפשים רהיטים מעוצבים לבית או למשרד?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

  סניף ראשון לציון טל': 0723923588 | סניף נתניה טל': 0559704262

  טיפים לעיצוב סלון כפרי

  חדר הסלון שכל בית מהווה את החדר המרכזי ביותר בבית. חדר הסלון ממוקם באופן שבו הוא נחשף ראשון לעיני כל אדם אשר נכנס אל הבית ולכן, חשוב מאוד להשקיע כאשר עוסקים במלאכת העיצוב שלו. כיום ניתן לעצב חדרי סלון בעיצובים שונים, בהתאם לרצונו של כל אדם, בהתאם לצרכיו ובהתאם לאווירה אותה הוא מעוניין ליצור בסלון.

  בין אם בחרת עיצוב פנים מודרני עבור עיצוב ביתך כולו וחדר הסלון שבביתך בפרט ובין אם בחרת בעיצוב כפרי, רומנטי ומיושן יותר, חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הנכונים לצורך העיסוק בכל סוג עיצוב בו בחרת באופן ספציפי

  מראה כפרי אל מול מראה מודרני בעיצוב הבית

  עיצוב פנים מודרני עוסק בכל מה שקשור במראה מעודכן וטרנדי של הבית כולו. מראה זה יבוא לידי ביטוי בבחירת הצבעים לכל חלל בבית, בחירת הריהוט עבור כל חלל בבית ובחירת אלמנטים שונים אשר מותאמים באופן ספציפי למראה המודרני והחדשני. לעומת זאת, עיצוב הבית ועיצוב הסלון בפרט בסגנון כפרי, דורש התייחסות שונה לגמרי.

  עיצוב סלון כפרי ידרוש שימוש ברהיטים מיוחדים, אלמנטים ייחודיים וצבעים אשר מותאמים באופן מוחלט למראה ולאווירה הכפרית. חשוב מאוד לבחור עבור עיצוב כפרי של הסלון מעצב פנים אשר עוסק בתחום העיצוב הכפרי ברמה הגבוהה והמדויקת ביותר. מעצב פנים מעין זה יוכל לסייע לך לעצב את הסלון שלך בצורה ובאופן שבו אתה מעוניין.

  טיפים לעיצוב סלון בסגנון כפרי

  סלון כפרי הוא סלון אשר יעוצב באופן בו עוצבו בתים בתקופות קדומות. העיצוב הכפרי יתמקד בריהוט כבד, בצבעי החום על כל גווניו, בבחירת אלמנטים שונים שיכולים לסייע למראה הכפרי כגון: חיפוי קירות בטון או עץ, אח, כורסאות ומערכות ישיבה בעלות מראה מיושן ורומנטי ועוד.

  כאשר מעצבים סלון בסגנון כפרי, חשוב מאוד להתאים את העיצוב הכפרי בהתאם לגודל חלל הסלון. חלל גדול יותר יעוצב באופן שונה מחלל קטן יותר. חשוב מאוד להשתמש בריהוט מעץ מלא, במראה גס וכבד, אשר יצור בחדר הסלון את האווירה הכפרית הדרושה בו. לסיכום ניתן לומר שבתהליך עיצוב סלון בסגנון כפרי יש לשים לב לגודל החלל, לבחירת ריהוט העשוי מהחומרים הנכונים ובמראה המתאים, לבחירת הצבעים הנכונים לקירות ובבחירת אביזרים כפריים שונים שבכוחם להפוך את הסלון לסלון בעל מראה כפרי ייחוד ובעל אווירה כפרית.

  אין ספק שסלון בעיצוב כפרי זוהי עבודה המיועדת למעצבי פנים המומחים בתחום. ולכן, השלב הראשון בעיצוב סלון במראה כפרי הוא לחפש את מעצב הפנים אשר עוסק בתחום ברמה הגבוהה ביותר.

  4.5/5 - (4 votes)