5 סיטואציות בהם מומלץ לנקות את הספות

  מחפשים רהיטים מעוצבים לבית או למשרד?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

  סניף ראשון לציון טל': 0723923588 | סניף נתניה טל': 0559704262

  כמו לא מעט מוצרים שנמצאים בבית שלכם, שמתבלים עם הזמן ודורשים תחזוקה שוטפת, גם הספה זקוקה לניקיון יסודי בסיטואציות מסוימות, כדי להבטיח אורח חיים בריא ומוסדר.

  חלק גדול מזמננו אנו מבלים בסלון הבית שלנו.

  אורחים, קרובי משפחה, הילדים והשכנים שלנו שוהים בשלב זה או אחר של היום על הספה בסלון ולכן טבעי הדבר שהיא נוטה להתבלות ביתר מהירות.

  אז.. מהם נקודות הציון בזמן שהן כדאי לבצע ניקוי ספות מקצועי?

  חילופי עונות

  חוסר הוודאות בין עונות ובעיקר בעונות מעבר יכול לגרום ללא מעט תסכול, את זה אנחנו יודעים, אבל גם הבית שלנו סובל מכך.

  בתקופה של חילופי עונות, בו אין מזג אוויר מובהק וכל יום שונה ממשנהו – אנחנו עדים למצב של חורף וקיץ יום אחר יום, במיוחד במזג האוויר של ישראל.

  בטח קרה לכם לפחות פעם אחת שפתחתם את החלונות ודלתות המרפסת בבוקר ולא הספקתם לסגור אותם כשהאובך הגיע.

  התופעה הזאת שכיחה בעיקר בחילופי עונות, תופעה המלווה באבק, פיח שנספג על ובתוך הספות שלכם. במצבים כאלה, רצוי כבר עם תום עונת המעבר לנקות את הספה באופן מקצועי עם ציוד ניקוי ספות מותאם לספה, לבד ולריפוד.

  מעבר דירה

  אז מתי לנקות את הספה? לפני או אחרי שעברתם דירה? מומלץ תמיד אחרי המעבר כמובן, בגלל העובדה הפשוטה שהמעבר עצמו מלכלך, גם אם תעטפו את הספה בכל הניילון התעשייתי שתמצאו.

  תהליך אריזת הספה והעברתה לדירה החדשה הוא תהליך מלכלך גם אם תאטמו אותה היטב. חכו לסיום המעבר וקראו לנו כדי להחזיר אותה לנקיונה כשקיבלתם אותה לראשונה, כמו חדשה.

  אירוח מספר אנשים גדול

  החלטתם לעשות מסיבת הפתעה לאחד מבני הבית והזמנתם כמה עשרות אורחים? חלקם מן הסתם ישבו על כיסאות, חלקם על פופים או על השטיח ורובם ירצה לשבת על הספה, פשוט כי היא הכי נוחה.

  גם אם ארגנתם מסיבת יום הולדת לאחד מילדכם והזמנתם את ילדי השכונה או חברים מבית הספר – אירוע כזה מלווה בדרך כלל בהגשת כיבוד ואפילו ארוחה לאורחי יום ההולדת, כולל משקאות.

  כתמים ושאריות על הספה הם דבר בלתי נמנע לאחר אירוע כזה. במקרה כזה הספה זקוקה לניקיון מעמיק ויסודי, אותו אנחנו מספקים באמצעות שיטת העבודה שלנו: הזרקה-יניקה.

  הולדת ילד

  כמה שמחה מביא איתו ילד חדש! עם כל הכיף והאושר שזה מביא, חשוב שבימיו הראשונים הבית יהיה נקי באופן הרבה יותר יסודי – וזה כולל את הספות שלכם.

  לא מעט נשים מניקות עושות זאת בכל מקום – והמקום הכי נח וזמין בבית הוא הספה בסלון, גם אם יש לכם כיסא הנקה מסודר.

  סיבה נוספת – חופשת הלידה של האם הטרייה שבמהלכה היא נמצאת יותר בבית, ניקוי ספות יסודי ומקצועי יעשה את העבודה.

   שיפוצים

  החלטתם לשפץ? מצוין. החלטתם להתחדש. אתם לקראת תהליך של שינוי משהו בבית – להרחיב, להוסיף חדר, לטפל בריצוף או אפילו רק צבע חדש.

  אתם מחכים לשבת בסלון עם כל בני המשפחה, להזמין חברים וליהנות מהשיפוץ. רגע לפני זה, לאחר סיום השיפוצים, חדשו גם את הספות שלכם.

  תהליך השיפוצים מלווה תמיד בכמויות גדולות של אבק, עפר, טיח ושאריות חומרי בניין או צבע. ניקיון הבית צריך לכלול בתוכו גם את ניקיון הספות באופן יסודי.

  התוצאה תהיה ספה ברמת ניקיון של ספה חדשה – ואנחנו גם כוללים אחריות על הניקוי שלנו, כי אנחנו רוצים שיהיה לכם ראש שקט אחרי השירות שלנו.

  אל תעשו את העבודה הקשה בעצמכם

  אתם לא צריכים לעשות את זה לבד – חברת מאסטר קלין מגיעה אליכם עם ניקוי ספות מקצועי עד הבית.

  מאסטר קלין ידאגו לעבודה הקשה של לנקות את כל הלכלוך ואתם תוכלו להתפנות לעיסוקים שלכם.

  דרג