איך מסירים כתמים מספות בלי להרוס את הבד

  מחפשים רהיטים מעוצבים לבית או למשרד?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

  סניף ראשון לציון טל': 0723923588 | סניף נתניה טל': 0559704262

  ספות בבית הם אחד המקומות המרכזיים שסופגים כתמים. רבים מאיתנו אוכלים על בד הספה, שותים, יושבים עם שיער רטוב ועוד. בדרך זו אנו יוצרים שלל כתמים שוודאי נרצה להסיר אותם על מנת לשמור על הספה יפה ונקייה לישיבה. במאמר הבא נסביר איך להסיר כתמים מספות מבלי להרוס אותם.

  הסרת כתמים טריים באופן עצמאי

  אם אכלתם או שתיתם על הספה ונוצר כתם, הרי שמדובר בכתם טרי ולכן, ביחס לכתמים קשים או ישנים, הרבה יותר פשוט להסיר אותו. במידה ומדובר בכתמים נוזליים, כדאי לקחת נייר סופג או מטלית ולנסות לספוג כמה שיותר מהכתם. בפעולה זו אתם ממזערים את הנזק ולא מאפשרים החדרה של הנוזל עמוק לתוך סיבי הבד.

  יש לבצע את הספיגה בעדינות ולהימנע מלשפשף את האזור, שכן שפשוף הכתם עשוי להחדיר אותו עמוק ואז יהיה לכם קשה להסיר אותו.

  לאחר שספגתם כמה שיותר מהכתם, כעת קחו קופסא ושימו בה מעט אבקת כביסה עם מים פושרים ונקו בעדינות את האזור.

  אפשר לומר שזו מעין עזרה ראשונה שאולי תסייע בהסרת הכתם. אם פעולה זו לא הצליחה, דעו שניתן להזמין כיום ניקוי ספות מקצועי בפריסה ארצית לפי אזור שירות וכך להיפטר מהכתמים ללא כל בעיה.

  הסרת כתמים קשים וכתמים ישנים מהספה

  אם הכתמים שעל הספה שלכם הינם כתמים קשים או כתמים ישנים, הרי שיהיה לכם מאוד קשה להסיר אותם. כתמים מהסוג הזה כבר ירדו עמוק לתוך סיבי הבד ויש צורך לבצע פעולות ניקיון מתקדמות על מנת לפרק את הכתם ולעלות אותו אל פני השטח העליונים.

  כדי להסיר כתמים קשים מספות, יש להיעזר בחברת ניקיון מקצועית שמבצעת ניקוי והסרת כל הכתמים מהספה. לחברה כזו יש את כל המכשור המתקדם וחומרי הניקוי שיסייעו בהסרת הכתמים, גם הקשים ביותר.

  איך חברת ניקוי מסירה את הכתמים?

  לחברת הניקוי יש מכשיר ניקוי ייעודי בעל ידית יניקה. אל המכשיר מכניסים את חומר הניקוי שהותאם לסוג הכתם. אם מדובר בכתמים אורגניים, יכניס המנקה חומר ניקוי הכולל אנזימים מפרקים. אם מדובר בכתמי שתן, יכניס המנקה חומר ניקוי הכולל אנזימים המפרקים אמוניה.

  ידית היניקה הייחודית תחדיר את החומר אל אזורי הכתמים ולאחר המתנה של מספר דקות, יוכל המנקה לשאוב את הספה יחד עם הכתמים שהתפרקו.

  חברות הניקיון המקצועיות מגיעות עד אליכם הביתה והן פועלות בפריסה ארצית. בחרו אזור שירות והזמינו מנקה ספות שיגיע אליכם ויבצע ניקוי יסודי של כל הכתמים. מומלץ לבצע ניקיון כזה אחת לשנה וכך לשמור היטב על בד הספה יפה ונקי לזמן רב.

  קרדיט תמונה: freepik

  דרג