כך תבחרו את פינת האוכל המתאימה ביותר לבית שלכם

  מחפשים רהיטים מעוצבים לבית או למשרד?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

  סניף ראשון לציון טל': 0723923588 | סניף נתניה טל': 0559704262

  פינת אוכל עגולה – מזנונים מעוצבים

  בחירת פינת אוכל לביתכם היא הרבה מעבר לבחירת כסאות שיסודרו סביב שולחן כלשהו ויאפשרו לכם לאכול בצורה נוחה. חשוב להבין כי פינת האוכל תורמת רבות לעיצוב של הבית, לפונקציונאליות ולנוחות. אם אתם אוהבים לארח ולאכול ארוחות משפחתיות חגיגיות יותר או פחות בפינת האוכל, אתם חייבים לבחור אותה בצורה נכונה לביתכם. במאמר הבא תקבלו את כל המידע שיסייע לכם בבחירת פינת אוכל תואמת לביתכם בהתאם לכל הנתונים שחשוב לבחון לפני שמקבלים את ההחלטה.

  בחירת פינת אוכל בהתאם לגודל החלל

  אז קודם כל, בכדי לבחור פינת אוכל מתאימה לביתכם, חשוב מאוד שתבחנו את גודל החלל הרלוונטי לפינה זאת. ישנם אנשים שיש בביתם חלל גדול שבו אפשר להציב פינת אוכל ומנגד, ישנם כאלה שהחלל שבו הם יכולים להציב פינת אוכל יהיה קטן יותר. לכן, חשוב למדוד את השטח הפנוי ולוודא כי יש בו מספיק מקום גם לשולחן וגם לכמות הכיסאות שרוצים להציב סביבו. מרבית השולחנות של פינות האוכל הם שולחנות נפתחים ולכן, כדאי לוודא שיש מקום גם למידות השולחן בצורתו הפתוחה.

  אם יש לכם חלל גדול יחסית הרלוונטי עבור פינת האוכל, זה לא אומר שאתם חייבים לבחור בשולחן גדול מאוד או בכמות כיסאות גדולה סביב השולחן, כדאי שתחשבו על כמות האנשים שיושבים בדרך כלל סביב השולחן בארוחות משפחתיות וכן, על כמות האנשים שאתם בדרך כלל מארחים וכמה יוצא לכם בכלל לארח. בהתאם לתשובות על השאלות הללו, תוכלו לקבל החלטה לגבי גודל שולחן וכיסאות. הקפידו להשאיר מספיק מקום למעבר בין פינת האוכל לבין הסלון או בינה לבין המסדרון. המטרה היא שתהיה לכם פינת אוכל שעונה על הצרכים שלכם, אך במקביל, שהיא לא פוגעת בתחושת המרווח בבית או ביכולת שלכם להתנהל בו בצורה נוחה.

  בחירת סגנון עיצוב לפינת האוכל

  כיום אפשר למצוא רהיטים לבית במגוון סגנונות עיצוב שונים ולכן, בין אם אתם מחפשים מזנונים מעוצבים לביתכם ובין אם אתם מחפשים פינות אוכל מעוצבות, חשוב שהעיצוב שלהם יתאים באופן ספציפי לסגנון העיצוב בביתכם. המטרה היא שהרהיטים הללו ישתלבו באופן הרמוני בעיצוב הבית. בבחירת פינת אוכל לביתכם קחו בחשבון את סגנון העיצוב המבוקש שלכם. אם ביתכם מעוצב בסגנון מודרני, אתם יכולים לבחור שולחן וכיסאות אוכל עם קווים נקיים ובעלי מראה מודרני. אם מדובר על סגנון עיצוב כפרי יותר, שולחנות וכיסאות מעץ בעיצוב קלאסי וייחודי יהוו את הבחירה הטובה ביותר לביתכם.

  חשבו על האווירה שאתם רוצים ליצור בחלל. סגנון כפרי יכול להציע אווירה חמימה ונעימה ואילו סגנון מודרני ומינימליסטי יעניק לכם את האפשרות להנות מחלל פתוח ואוורירי. כמובן שחשוב לבחור את החומרים והצבעים בריהוט הרלוונטי לפינת האוכל, וזאת בכדי שישלימו בצורה הטובה ביותר את העיצוב הקיים בביתכם.

  אל תשכחו את ההיבטים הנוגעים לעמידות של הרהיטים ולקלות התחזוקה. אתם בוודאי רוצים שהריהוט שתבחרו יחזיק מעמד מצוין לאורך זמן בלי להיפגם או להינזק וכן שישמור על המראה הטוב שלו לאורך זמן. מעבר לכך, הריהוט חייב להיות קל לניקוי ותחזוקה, כך שלא יהיה לכם צורך לבצע פעולות מורכבות מדי בכדי לשמור על המראה הטוב של הריהוט בפינת האוכל שלכם.

  פינת אוכל ופונקציונאליות

  כאשר אתם בוחרים רהיטים לפינת האוכל שבביתכם, אתם חייבים לשים דגש גם על פונקציונאליות. חשבו כיצד אתם משתמשים בפינת האוכל שלכם, האם מדובר על שימוש יומיומי? האם מדובר על שימוש בה רק כאשר אתם מארחים? כמה בני משפחה יש בבית ועוד. אם אתם צריכים פינת אוכל גדולה, כדאי לבחור בשולחן שיאפשר לכם לסגור אותו בצורה שתתפוס מינימום מקום ולפתוח אותו בצורה שתאפשר לכם להציע מקומות ישיבה רבים סביבו. פינת אוכל עגולה היא ללא ספק הדבר הנכון כיום מבחינת פונקציונאליות שכן השולחן העגול לא תופס מקום גדול מדי בחלל ובד בד ניתן לפתוח אותו בצורה מספיק גדולה ורחבה לאירוח.

  קרדיט תמונה Pexels

  דרג